Díky dotaci programu Rodina Ministerstva práce a sociálních věcí ČR na rok 2010, můžeme ve Slavonicích začít s provozem "Mateřského centra ZDROJ Slavonice" i s nabídkou dalších prorodinných aktivit. Nabídka těchto služeb odráží zájem a objednávku místních mladých rodičů (abychom nezamlčovali táty).
Podívejte se, jaké pravidelné programy i samostatné akce jsme připravili.
Pravidelné programy:
každé pondělí od 16ti hodin, v tělocvičně ZŚ II. (dříve zvláštní škola) – na dolním náměstí - cvičení pro rodiče s dětmi * (vede Lenka Nosková)
od dubna, každou středu od 15 – 17 hodin, ve spolkovém domě -  bývalém kině - na dolním náměstí, dílny pro rodiče a děti - „Výtvarky pro ručičky“ * ( vedou Miluška Zabloudilová a Petra Burghardová)
Samostatné akce:
v sobotu 20. března, od 15ti hodin, ve spolkovém domě -  bývalém kině – DÍLNA – výroba ptačích budek a velikonoční výzdoby *
od 5. Května, vždy ve středu a čtvrtek, 13 – 17 hodin., ve spolkovém domě -  bývalém kině Jarní, 3. bazar (s dvoudenní burzou vybavení pro děti)
    (* na označené programy a akce, jednotné vstupné 10,- Kč)
    Kontakt : Jiřina Marková, managerka sociálních služeb Slavonické renesanční, o.p.s., tel.: 384 493 884, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., info: www.zdrojslavonice.cz