Ochrana životního prostředí i snížení financí na nákup stále dražších energií, jsou pádnými důvody, proč se chceme zabývat otázkou ÚSPOR. V rámci dlouhodobého programu se nebude „jen radit“ a informovat, součástí nabídky služeb bude i přímá  pomoc domácnostem a provozovnám v regionu, které budou mít zájem o solární panely, tepelné izolace, nové kotle a další technologie, které jednoznačně přinesou ÚSPORY.
Ve čtvrtek 27.11. 2008, v 17 hodin v hale firmy Slavona a.s. (Stálkovská 258,Slavonice) zahájíme dlouhodobý program ÚSPORY představením odborného týmu, nabídkou služeb a akcí v roce 2009. Součástí večera bude i jedinečná příležitost „Večera otevřených dveří ve firmě SLAVONA a.s.“

uspory.pozvanka.jpg
„ V regionu Bystřicko – Slavonicko – Jemnicko je velký potenciál pro realizaci úsporných opatření. Místní obyvatelé, podnikatelé a obce nevyužívají ani zdaleka možností dotací, které pro účely snižování spotřeby energií stát a Evropa nabízí. Vítáme proto osvětové aktivity a služby programu ÚSPORY do kterého se, dle svých možností zapojíme.“ sdělita pracovnice Státního fondu životního prostředí ČR, který žádosti o dotace vyřizuje.

Odoborníci týmu – Ekowatt, s.r.o., Energy Centre České Budějovice, SR, o.p.s.
EkoWatt - www.ekowatt.cz
ECCB - www.eccb.cz
SR, o.p.s. - www.zdrojslavonice.cz

Partner akce 27.11. - Slavona, a.s. - www.slavona.cz

slavona
Výrobky firmy Slavona a.s., jsou špičkou v České republice, navíc se firma dlouhodobě podílí na realizaci celonárodních osvětových projektů zaměřených na výstavbu Pasivních domů – Centrum pasivního domu -  www.pasivnidomy.cz. Návštěvníci akce 27.11. budou mít ojedinělou příležitost nalédnout do provozu  firmy, seznámit se s jejich činností.

Kontakt: mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 384 493 884, Olga Žampová, mobil: 724 919 413

Akce zahájení programu ÚSPORY  ENERGIE je podporován z daru firmy: Lesy České republiky a.s. - www.lesycr.cz