Je více důvodů, proč se zabývat úsporami energie – z jedné strany buši ekonomická krize, z druhé naříká zdevastované životní prostředí a navíc jsou i možnosti a pobídky, které stojí za to zvážit a snad i využít. Možná a budu v to doufat, jsme i my moudřejší a zodpovědnější ke svému okolí. Slavonická renesanční o.p.s. připravila v rámci programu ÚSPORY ENERGiE 2009 několik akcí, kterými chce přispět k této problematice:

UŽ BYLO

v lednu přednáška ÚSPORY ENERGIE V DOMÁCNOSTECH - praktické rady pro hospodaření s energiemi - vytápění, solární panely, zateplování domů, atd.

v červnu prohlídka SLUNEČNÍ ELEKTRÁRNY v Mysleticích a prezentace firmy PVE Profi s.r.o. (jejich realizaci můžete vidět na vlastní oči v sousedství - v Dolním Bolíkově na bývalé hospodářské budově směrem od Slavonic na začátku D. Bolíkova)

A BUDE

v říjnu - seminář k dotacím ZELENÁ ÚSPORÁM

a v říjnu a listopadu osvětová kampaň ŽÁROVKY

A STÁLE JE

od května 2009 nabízíme INFORMAČNÍ SLUŽBY v oblasti úspor energií, o prázdninách po domluvě na tel.: 384493884, mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., v kanceláři SR,o.p.s. v bývalém kině.