Přinášíme rozšířenou nabídku zážitkových ekologických a socializačních programů pro letošní podzim a zimu. Připravili jsme novou verzi terénního programu Život v mnoha podobách vhodnou pro žáky 3. - 5. třídy. Další novinkou je globálně pojatá aktualiace programu Voda - zázrak za humny pro 8.a 9. třídu a střední školy.  Program plný kreativních aktivit propojuje znalosti o vodě v lokálních, regionálních a mezinárodních souvislostech. V závěrečné simulační hře dává dětem možnost rozvinout argumentační dovednosti na tématech plánovené stavby vodního koridoru Dunaj - Odra - Labe a sporu o využívání vod africké řeky Nil zeměmi v jeho povodí. Program je vhodný do interiéru, částečně také pro venkovní učebny. 

Dva měsíce před otevřením Envicentra Spolkový dům Slavonice, našeho nového zázemí  v centru Slavonic, se posouvají také práce na nových hmatových výukových prvcích a programech šitých našemu domu na míru. Těšit se tak můžete na programy o obnovitelných a neobnovitelných zdrojích, o energetických úsporách nebo na aktualizované programy o lese. 

Nabídku se stručnými popisy najdete pod záložkou Výukové programy, objednávat je můžete pomocí elektronického formuláře. V případě dotazů kontaktujte Michala Rumana na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. č. 602 58 11 27.

 

Těšíme se na společné zážitky.